جک پالت برقی

جک پالت برقی

جک پالت برقی

 جک پالت برقی را بیشتر بشناسید!

جک پالت برقی: مکانیک دستگاه به صورت برقی میباشد و سیستم مکانیک این نوع جک پالت به صورت اتومات برقی تبدیل میشود اندازه و ابعد مختلفی را دارا میباشد اما ۹۹% جک پالت های برقی با عرض۵۴ و طول ۱۲۰ سانتی متر در بازار وجود دارد در کل این نوع جک پالت به دو نوع تقسیم میشود جک پالت های نیمه برقی و جک پالت های تمام برقی. جک پالت های نیمه برقی: بالاپایین کردن بار به صورت برقی انجام میشود اما هل دادن بار به جلو و عقب به صورت مکانیکی و دستی انجام میشود. جک پالت های تمام برقی: گران ترین نوع جک پالت میباشد و به صورت یک ماشین اتوماتیک در ۶ جهت یعنی بالاپایین کردن بار و جلوعقب کردن به صورت برقی صورت میگیرد. جک پالت های برقی کاربردش بسیار راحت تر میباشد اما از نظر اصطحلاک اما از نظر اصطحلاک به دلیل داشت باتری سالانه نیاز به خرید باتری دارد و ضعف این گونه دستگاه ها میباشد.

مشخصات کلی جک پالت برقی:

  • عرض: ۵۴ سانتی متر
  • شاخک: ۱۲۰ سانتی متر
  • میزان تناژ بار: ۳تن
  • مصارف: پزشکی، صنعتی و …
  • چرخ های عقب: ۲عدد
  • چرخ های جلو: ۴ عدد
  • سایز چرخ عقب: ۱۸
  • سایز چرخ جلو: ۸

جک پالت برقی و کاربرد آن :

جک پالت کلا وسیله ای است برای اینکه بار را ۱۰-۱۲ سانتی متر از زمین بلند کند و اپراتور یا کارگر با کشیدن آن از نقطه ای به بی جا به جا کند.

کاربرد جک پالت برقی : بالابری متحرک مانند استاکر است با این تفاوت که فقط بیست سانتی متر بالا می آید. در حالت کلی از جک پالت برای جابه جا کردن و کشیدن پالت استفاده می شود. قابل توجه است که  به علت اینکه چرخ های جلوی جک پالت از سمت مخالف  پالت بیرون می آید این دستگاه قابلیت جابه جایی پالت های باز و بسته را بر خلاف استاکر را دارد. در حالت کلی جک پالت و استاکر در اکثر موارد مکمل هم هستند و در کنار هم کارایی زیادی دارند یعنی جک پالت ، پالت موردنظر را تا نزدیکی محل بارگیری منتقل کرده و استاکر پالت موردنظر را بلند کرده و با یک جا به جایی مختصر آن را داخل ماشین قرار می دهد.


شرایط نگهداری از جک پالت برقی:

مشتری زمانی که جک پالت را تهیه میکند موظف است با توجه به نکاتی که زمان خرید به او گفته میشود را رعایت کند.

سرویس و نگهداری از جک پالت : برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط نگهداری از جک پالت اینجا کلیک کنید.

برای اطلاع از آخرین قیمت جک پالت برقی با ما تماس بگیرید!

کلیدواژه خود را وارد کنید